משלוח חינם בקנייה מעל 300₪ – חדש תשלום בביט

החלפות והחזרות

החזרת מוצר: בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן יהיה להחזיר מוצר שנרכש באתר/מחסן בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח או איסוף עצמאי של החבילה.
ניתן להחזיר כל מוצר למעט בגדי ים והלבשה אשר נרכש באתר/במחסן ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש, המוצר לא נפגם כתוצאה משימוש, לא נעשה במוצר כל תיקון, והמוצר הוחזר בקופסתו המקורית ובצירוף התוויות המקוריות. חברת
Carry Online  הינה בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב המוצרים שהוחזרו.
אופציות ההחזרה הינן:

– הגעה למחסננו בהרצליה, רחוב נורדאו 17 (בתאום מראש בלבד).

– איסוף מהכתובת הנוחה לכם ע”י שליח בעלות של כ-28 ₪, במקרה כזה כאמור יגיע שליח לכתובת הנוחה לכם תוך 1-4 ימי עסקים ויאסוף את המוצר הרלוונטי להחזרה.

החלפת מוצר: בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן יהיה להחליף מוצר שנרכש באתר/מחסן בתוך 14 יום, מיום קבלת המשלוח או איסוף עצמאי של החבילה. אופציות החלפת המוצר הינן:

– הגעה למחסננו בהרצליה, רחוב נורדאו 17 (בתאום מראש בלבד)

– איסוף ומסירת המוצר החדש לכתובת הנוחה לכם ע”י שליח בעלות של כ-56 ₪, במקרה כזה כאמור יגיע שליח לכתובת הנוחה לכם תוך 1-4 ימי עסקים וימסור את המוצר החדש בתנאי למסירת המוצר הישן.

החזרה וזיכוי: הזיכוי יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). חשוב לדעת, במידה והחלפתם מוצר לבקשתכם מכל סיבה שהיא לרבות חוסר שביעות רצון מהמוצר, מסך הזיכוי תקוזז עלות המשלוח במידה וקיימת אחת כזו. זיכוי בגין המוצר המוחזר יתבצע בתוך 14 ימים ממועד ההחזרה. בסוף תהליך הזיכוי תקבלו אישור למייל על השלמת התהליך.

 

 

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזור לחנות

  שאלו אותנו על המוצר

  שאלו אותנו כל דבר שתרצו על המוצר שבו אתם צופים ונשמח לחזור אליכם עם כל התשובות

  דילוג לתוכן